پیکسل نمایندگی Bixolon خدمات فروش و پس از فروش بیکسلون

نمایندگی Bixolon
لیبل پرینتر SLP-T403
لیبل پرینتر XD3-40N
فیش پرینتر SRP-350 plus III
فیش پرینتر SRP-E300

نمایندگی bixolon

نمایندگی bixolon

نمایندگی بیکسلون همواره به عنوان نمایندگی bixolon در ایران و نمایندگی بیکسلون در تهران و نمایندگی bixolon در ایران در کنار شما مشتریان محترم می باشد تا به بهترین وجه خدمات شایسته به شما عزیزان در خصوص تعمیر لیبل پرینتر bixolon و تعمیر لیبل زن bixolon ارایه نماید .

فهرست مطالب

معرفی شرکت Bixolon

در دنیای پرشتاب امروزی، کسب‌وکارها به راهکارهای چاپ قابل اعتماد و کارآمد نیاز دارند تا با خواسته‌های مشتریان خود مطابقت داشته باشند. اینجاست که شرکت Bixolon به عنوان یکی از ارائه دهندگان پیشرو ، در خصوص راه حل های چاپ نوآورانه راه حل های خود را ارایه می دهد . Bixolon با تمرکز بر ایجاد محصولات با کیفیت که نیازهای صنایع مختلف را برآورده می کند، به عنوان برتری و نوآوری شهرت پیدا کرده است. در این مقاله به بررسی تاریخچه شرکت بیکسولون، محصولات و خدمات آنها و چگونگی تبدیل شدن آنها به یک تولید کننده پیشرو در صنعت چاپ خواهیم پرداخت.

نمایندگی بیکسلون در ایران و یا نمایندگی بیکسلون در تهران را نیاز دارید می توانید از خدمات شرکت پیکسل استفاده نمایید این خدمات شامل تعمیر لیبل پرینتر بیکسلون و تعمیر لیبل زن بیکسلون و تعمیر فیش پرینتر بیکسلون و تعمیر کشو پول بیکسلون و عیب یابی لیبل زن بیکسلون می شود  .

تاریخچه شرکت Bixolon

شرکت Bixolon در سال 2002 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در کره جنوبی است. این شرکت به عنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت سامسونگ (SAMSUNG) شروع به کار کرد، اما در سال 2017 به یک شرکت مستقل تبدیل شد. تمرکز اصلی Bixolon بر توسعه و تولید راه‌حل‌های چاپ برای صنایع مختلف، از جمله خرده‌فروشی، کافی شاپ ها ، مراکز بهداشتی، تدارکات و غیره است. Bixolon با تعهد قوی به تحقیق و توسعه، محصولات نوآورانه زیادی را به بازار معرفی کرده است.

محصولات ارائه شده توسط شرکت بیکسولون (BIXOLON)

شرکت Bixolon طیف گسترده ای از پرینتر های چاپ را ارائه می دهد که به نیازهای صنایع مختلف پاسخ می دهد. برخی از محبوب ترین محصولات آنها عبارتند از:

فیش پرینتر Bixolon

فیش پرینتر Bixolon برای استفاده در سوپر مارکت ها ، کافی شاپ ها و سایر صنایعی که نیاز به چاپ با کیفیت بالا از رسید ، بلیط و فاکتور و فیش دارند، ایده آل هستند. این فیش پرینتر ها به گونه ای طراحی شده اند که قابل اعتماد، کارآمد و آسان برای استفاده باشند.

لیبل پرینتر Bixolon

 لیبل پرینتر Bixolon در صنایعی مانند بیمارستان ها، لجستیک و تولید و انبارداری استفاده می شوند. این لیبل پرینتر ها می توانند لیبل های مختلفی از جمله بارکد، لیبل قیمت و لیبل حمل و نقل را چاپ کنند.

فیش پرینتر کمری Bixolon

فیش پرینتر کمری Bixolon یا همراه  برای استفاده در صنایعی طراحی شده اند که نیاز به چاپ در حال حرکت دارند. این پرینترها سبک وزن و فشرده هستند و به راحتی به دستگاه های تلفن همراه متصل می شوند.

پوز فروشگاهی Bixolon


پوز فروشگاهی (BIXOLON) و همچنین سیستم های فروشگاهی (POS) را ارائه می دهد که پرینترهای خود را با انواع نرم افزار و قطعات سخت افزاری یکپارچه می کند. این سیستم ها برای مشاغلی که به یک راه حل همه کاره برای نیازهای چاپ و POS خود نیاز دارند ایده آل هستند.

نمایندگی بیکسلون bixolon لیبل زن لیبل پرینتر
نمایندگی بیکسلون bixolon فیش پرینتر پرینتر حرارتی
نمایندگی بیکسلون bixolon فیش پرینتر پرینتر حرارتی
نمایندگی بیکسلون bixolon فیش پرینتر پرینتر حرارتی تعمیر فیش پرینتر بیکسلون

چرا شرکت Bixolon را انتخاب کنید؟

شرکت Bixolon ارائه‌دهنده پیشرو راه‌حل‌های چاپی نوآورانه است و دلایل زیادی وجود دارد که باعث می‌شود کسب‌وکارها با آنها کار کنند. برخی از مزایای انتخاب بیکسولون (BIXOLON) عبارتند از:

محصولات با کیفیت:

محصولات بیکسولون (BIXOLON) به دلیل قابلیت اطمینان، دوام و قابلیت های چاپ با کیفیت بالا شناخته شده اند.

تخصص صنعت:

 Bixolon با بیش از 20 سال تجربه در صنعت چاپ، درک عمیقی از نیازهای صنایع مختلف در خصوص لیبل پرینتر و فیش پرینتر و لیبل زن دارد.

دسترسی جهانی:

 Bixolon با دفاتر و توزیع کنندگان در بیش از 120 کشور، حضور جهانی قوی دارد.

تعهد به نوآوری:

 Bixolon متعهد به تحقیق و توسعه است و آنها همیشه در تلاش برای بهبود محصولات خود و ارائه راه حل های جدید به بازار هستند.

تعمیر لیبل پرینتر

سوالات متداول

شرکت Bixolon راهکارهای چاپ را برای صنایع مختلف از جمله خرده فروشی، هتل ها ، مراقبت های بهداشتی، تدارکات و غیره ارائه می دهد.


Bixolon طیف گسترده ای از راه حل های چاپ را ارائه می دهد، از جمله فیش پرینتر ، لیبل پرینتر ، فیش پرینتر و لیبل پرینتر کمری یا همراه و سیستم های POS.

شرکت Bixolon محصولات با کیفیت، تخصص صنعت، دسترسی جهانی و تعهد به نوآوری را تضمین می نماید .

شرکت پیکسل نمایندگی BIXOLON در ایران و نمایندگی BIXOLON در تهران را در صورت نیاز می توانید در کنار خود داشته باشید و از خدمات تعمیر لیبل پرینتر bixolon و تعمیر لیبل زن bixolon و تعمیر فیش پرینتر bixolon استفاده نمایید 
bixolon